Ponad 30 lat doświadczenia.
Poznaj nas bliżej!

Największy skład
materiałów budowlanych i wykończeniowych
w Wołominie.

Budomat działa na rynku materiałów budowlanych i wykończeniowych od 1991 roku. Naszą firmę tworzy zespół doświadczonych specjalistów, którzy chętnie doradzą jakie produkty najlepiej spełnią Państwa potrzeby oraz udzielą wszelkich informacji odnośnie zastosowania i sposobu użycia oferowanych przez nas produktów.

Obsługujemy klientów indywidualnych firmy wykonawcze i inwestycje, działając na terenie całego powiatu wołomińskiego oraz powiatów przyległych.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta.

Stale rozszerzamy nasz asortyment, a to wszystko po to aby zaspokoić Państwa potrzeby. Dlatego znajdą Państwo u nas wszystkie materiały potrzebne do budowy, remontu i wykończenia wnętrz. Jeśli potrzebują Państwo produktów, których aktualnie nie posiadamy w swojej bogatej ofercie magazynowej, sprowadzimy je dla Państwa, korzystając ze współpracy z wiodącymi producentami oraz dystrybutorami materiałów budowlanych w Polsce.

Ponadto do Państwa dyspozycji mamy również trzy samochody dostawcze (w tym dwa z dźwigiem do rozładunku towarów) oraz dwie przyczepy. Fachowa i miła obsługa, atrakcyjne ceny, szybki załadunek, specjalistyczny transport oraz stałe zapasy magazynowe pozwolą Państwu na szybką i sprawną realizacje inwestycji.

Dzięki współpracy z wieloma firmami wykonawczymi możemy Państwu zapewnić kontakt do szerokiej gamy specjalistów.

Serdecznie zapraszamy!